Produkty internetowe

Domena - adres strony

Każda strona, sklep internetowy potrzebują adresu, jest to jedna z 3 podstawowych rzeczy niezbędna do stworzenia strony od zera. Proszę być ostrożny z zakupem domeny, może okazać się, że nie zbędne jest wykupienie także miejsca na serwerze u sprzedawcy domeny. Doradzimy, jak i gdzie kupić oraz co najważniejsze co wybrać.

Serwer - miejsce na którym znajduje się cała strona

Jest to także miejsce, na które przekierowuje nas domena. Są różne serwery i należy wybrać najbardziej optymalny zależny od potrzeb oraz założeń ruchu na stronie. Warto kożystać z profesjonalnych serwerów, umożliwiających łatwą komunikację, szybki transfer oraz stabilność.

Projekt - graficzne i programowe rozwiązanie

Pod hasłem - projekt - rozumie się dwie rzeczy: pierwsza, to wygląd oraz sposób poruszania się po stronie, wykorzystanie elementów multimedialnych jak animacje, banery itp. duga rzecz, to sprawa programowa - bardziej złożona i pracochłonna - odpowiada za to, by wszystko znalazło się na swoim miejscu, odpowiednia struktóra ma wpływ na pozycjonowanie strony, urzycie efektów, działanie linków itp.

Rodzaj - strona, sklep, forum, program internetowy

W zależności od potrzeby dostosowujemy produkt internetowy pod indywidualne zamówienie. Od prostych stron poprzez bardziej złożone sklepy aż po mocno zaawansowane programowo indywidualne programy (platformy zakupowe, bazy danych oparte na zdalnej obsłudze itp). Tworzymy produkty od zera, ale także poprawiamy istniejące struktury. Często pobobnie jak w modzie konieczne są zmiany, by być na topie. W każdej fazie projektu doradzamy co zrobić, by stworzyć produkt, który będzie długo funkcjonalny i miły dla oka.